Wordt het visioen van de kunstenaar waarheid?
Wat heeft een jaar lang onderzoek naar creatiekracht in de samenleving opgeleverd? Is het gelukt om de artistieke visie en het “levend houden” van de kunstenaar daadwerkelijk vorm te geven?
Je komt het allemaal te weten bij de Opvoering van La Vie Bohème. Dit wordt de wereldpremière van een grootschalige, participatieve productie waarin de hele stad een rol speelt. De opvoering combineert elementen van opera, talkshow en muziektheater en laat het publiek het eindresultaat van het creatieve proces ervaren. Alles komt samen op 20 juni; alle ontdekkingen in de oefenmaand juni, de uitkomsten van de scriptlezingen en alle experimenten die eraan vooraf gingen. Kunstenaar Minou deelt haar inzichten met jou.
Startlocatie: Theater aan de Parade
Eindlocatie: IJzergieterij
We verplaatsen ons gedurende de voorstelling te voet van de ene locatie naar de andere. Als je daarbij ondersteuning wenst, laat het ons vooral weten via iris@minoux.nl
Informatie
Aanmelden: